Opublikowano: czwartek, 18, sierpień 2011

Kurs instruktorów piłki ręcznej

szczegóły

Wojewódzka Licealiada Strzelecka

Kuratorium Oświaty w Białymstoku informuje, ze zgodnie z Kalendarzem sportowym Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego organizuje Wojewódzką Licealiadę Strzelecką „O Srebrne Muszkiety 2019”, która jednocześnie jest eliminacją do Ogólnopolskich zawodów strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2019”. Prosimy o zapoznanie się z regulamiem.

Igrzyska Dzieci i Młodzieży w drużynowych biegach przełajowych

Igrzyska Dzieci - wyniki

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - wyniki

Uwaga - po zawodach młodzież zostawiła trochę ubrań, które można odebrać w biurze PW SZS - zdjęcie ubrań

Igrzyska Dzieci w trójboju lekkoatletycznym

Informujemy, że PW SZS otrzymał dofinansowanie na zorganizowanie Igrzysk Dzieci w trójboju lekkoatletycznym. Zawody zostaną przeprowadzone w dwóch rundach: 4 półfinały i finał. Półfinały w grupach centralnej, zachodniej, północnej i południowej należy przeprowadzić do końca maja 2019 (szczegóły u kierowników grup), finał rozegrany zostanie w dniu 7.06.2019 na lekkoatletycznym stadionie miejskim w Białymstoku. Szczegółowy regulamin zawodów.

Warsztaty metodyczne z tenisa stołowego

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży i Podlaski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do wzięcia udziału w warsztatach metodyczno- szkoleniowych z tenisa stołowego. Odbędą się one 05.04.2019r (piątek) w Łomży. Wiodącym tematem warsztatów będzie nauka podstawowych elementów gry w tenisie stołowym. Warsztaty są bezpłatne , a ich uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału wystawione przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży. Aby wziąć w nich udział należy zgłosić się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie – https://www.cen.lomza.pl/

Licealiada w lidze lekkoatletycznej

Informujemy, że na prośbe Koordynatora Zaplecza Kadry Narodowejwej Wojeództwa Podlaskiego Pana Przemysława Zabawskiego zmianie ulega termin Finału Licealiady w lidze lekkoatletycznej. Zawody odbędą się 19.05.2019 (niedziela) na Lekkoatetycznym Stadionie BOSiR w Białymstoku. Termin zgłosze imiennych 13.05.2019, godz. 15.30.

IMS w lidze lekkoatletycznej

Przedstawiamy zespoły, które wystąpią w Finale IMS w lidze lekkoatletycznej, który odbędzie się 11.05.2019 na stadionie BOSiR w Białymstoku

finaliści

Program "Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie".

Lista animatorów zakwalifikowanych do realizacji Programu: Czytaj dalej ...

Finały Krajowe - terminarz

kalendarz finałów krajowych ID, IMS, LIC

Indywidualny tenis stołowy

komunikat organizacyjny

Narciarstwo Biegowe - wyniki zawodów

ID dziewcząt, ID chłopców, IMS dziewcząt, IMS chłopców, Licealiada

Nabór zawodniczek do Klubu Piłki Ręcznej

Klub Piłki Ręcznej Serdecznie zaprasza wszystkie utalentowane zawodniczki, które chcą trenować i spróbować swych sił na poziomie 2 ligi i walczyć o awans do 1 ligi. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez stronę Facebook (https://www.facebook.com/kprbialystok). Minimalny wiek seniorek to 15-16 lat, młodsze pokierujemy gdzie mogą się zgłosić. (zobacz plakat)

Program "Umiem Pływać" 2019

Informujemy, że PW SZS otrzymał dofinansowanie z MSiT na realizację Programu "Umiem Pływać" w 2019 roku. Poniżej przedstawiamy wykaz grup zakwalifikowanych do udziału w Programie. Wnioskodawców prosimy o skontaktowanie się z P. Jadwigą Koffer (tel. 790569911) w celu potwierdzenia udziału w programie i określenie terminu realizacji zajęć (wiosna/jesień). Ewentualne nowe grupy będą mogły realizować program, jedynie po wycofaniu się grup zgłoszonych przez gminy w listopadzie.

Grupy zakwalifikowane do realizacji programu

Opłaty związane z udziałem we Współzawodnictwie Sportowym Szkół 2018/2019

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Ogólnym Imprez Sportowych każda szkoła biorąca udział we współzawodnictwie sportowym winna opłacić składkę w wysokości 100 zł za każdą kategorię wiekową. Wpłaty należy dokonać do dnia 30.09.2018, na konto PW SZS  nr 56 1500 1344 1213 4005 5225 0000 (w tytule przelewu prosimy wpisać współzawodnictwo - Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży lub Licealiada). Bez dokonania wpłaty Szkoła nie uzyskuje prawa awansu ze szczebla powiatu oraz udziału w zawodach od szczebla półfinału wojewódzkiego. Z wpłaty zwolnione są szkoły ponadgimnazjalne, które opłacą „startowe” związane z udziałem w ligach w grach zespołowych.

W celu wypisania rachunku niezbędne jest wcześniejsze podanie danych nabywcy i odbiorcy.

Kalendarz Sportowy SZS na rok szkolny 2018/2019

Zmiany w regulaminach:

Licealiada:

- w zawodach startują zawodnicy z rocznika 1999 i młodsi

- Liga lekkoatletyczna - 16 zawodników, obowiązkowo po minimum 2 zawodników w blokach biegów krótkich, średnich, skokach i rzutach, konkurencje dz i ch: 100, 200, 400, 800, 1500, w dal, wzwyż, rzuty (zgodnie z kategorią wiekową PZLA)

- rowerowa jazda na orientację - odbędzie się w kwietniu/maju, o ile uda się zdobyć środki finansowe na jej zorganizowanie.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

- Liga lekkoatletyczna - 16 zawodników, obowiązkowo po minimum 2 zawodników w blokach biegów krótkich, średnich, skokach i rzutach, konkurencje dz / ch: 100, 300, 80/110 pł, 200 pł, 600, 1000, w dal, wzwyż, oszczep 500/600, kula 3/5, dysk 0,75/1kg, sztafeta 4x100m.

- rowerowa jazda na orientację - odbędzie się w kwietniu/maju, o ile uda się zdobyć środki finansowe na jej zorganizowanie.

Igrzyska Dzieci:

- w przypadku otrzymania z MSiT dodatkowych środków finansowych rozegrany zostanie trójbój la

Wszystkie kategorie wiekowe:

- szachy - zespół mieszany dziewcząt i chłopców, minimum 1 zawodniczka.

- łyżwiarstwo - w biegu długim dodatkowo mogą wystartować zawodnicy , którzy zajęli miejsca 1-5 w biegu krótkim.

- aerobik: zmiana w pkt. 5 dotyczącym obowiązkowych elementów układu.

- W Regulaminie Ogólnym imprez w p. VI.5 dodaje się możliwość odwołania od wyników opublikowanych w komunikatach końcowych zawodów do 5 dni od daty ich opublikowania.

Finał Krajowy Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lidze lekkoatletycznej

komunikat końcowy - 20.06.2018

galeria zdjęć

Dane teleadresowe szkół

PW SZS tworzy na własny użytek bazę szkół biorących udział w wojewódzkim współzawodnictwie sportowym. Bardzo prosimy o zweryfikowanie i uzupełnienie danych Państwa szkół, co umożliwi nam to bezproblemowy i szybki kontakt z Państwem w sprawach dotyczących sportu szkolnego. Ewentualne uzupełnienia proszę zgłaszać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

WYKAZ SZKÓŁ

Korekta nazw szkół w SRS

W związku z pojawiającymi się przypadkami niezgodnych z rzeczywistością nazw szkół w komunikatach końcowych z zawodów  informujemy, że jest to najczęściej spowodowane posiadaniem przez szkołę kilku kont w SRS, każdego z nieco inną nazwą szkoły. Może to spowodować że po opublikowaniu wyników klasyfikacji generalnej Współzawodnictwa Sportowego jedna szkoła może pojawić się w różnych miejscach klasyfikacji pod różnymi nazwami. Aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania prosimy o zweryfikowanie nazw szkół na kontach w SRS oraz sprawdzenie nazw szkół w dotychczas opublikowanych komunikatach końcowych. Wszelkie niezgodności prosimy zgłaszać do biura PW SZS.

Copyright 2011 Podlaski Szkolny Związek Sportowy - AKTUALNOŚCI. By Joomla 1.7 templates and hosting service by justhost reviews. All Rights Reserved.