Opublikowano: czwartek, 18, sierpień 2011

IMS w strzelectwie - Finał Wojewódzki

Wyniki półfinałów i informacje dotyczące Finału - przypominamy, że należy ponownie zarejestrować zawodników w SRS w zawodach o randze "Wojewódzkie"

Finały Krajowe - terminarz

kalendarz finałów krajowych ID, IMS, LIC

Indywidualny tenis stołowy

komunikat organizacyjny

Narciarstwo Biegowe - wyniki zawodów

ID dziewcząt, ID chłopców, IMS dziewcząt, IMS chłopców, Licealiada

Nabór wniosków do Programu "Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie".

Informujemy, że MSiT przyznało Szkolnemu Związkowi Sportowemu dotację na realizację zajęć sportowych z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla uczniów szkół podstawowych. Województwo podlaskie otrzymało możliwość zorganizowania 25 grup ćwiczebnych. Czytaj dalej ...

Nabór zawodniczek do Klubu Piłki Ręcznej

Klub Piłki Ręcznej Serdecznie zaprasza wszystkie utalentowane zawodniczki, które chcą trenować i spróbować swych sił na poziomie 2 ligi i walczyć o awans do 1 ligi. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez stronę Facebook (https://www.facebook.com/kprbialystok). Minimalny wiek seniorek to 15-16 lat, młodsze pokierujemy gdzie mogą się zgłosić. (zobacz plakat)

Program "Umiem Pływać" 2019

Informujemy, że PW SZS otrzymał dofinansowanie z MSiT na realizację Programu "Umiem Pływać" w 2019 roku. Poniżej przedstawiamy wykaz grup zakwalifikowanych do udziału w Programie. Wnioskodawców prosimy o skontaktowanie się z P. Jadwigą Koffer (tel. 790569911) w celu potwierdzenia udziału w programie i określenie terminu realizacji zajęć (wiosna/jesień). Ewentualne nowe grupy będą mogły realizować program, jedynie po wycofaniu się grup zgłoszonych przez gminy w listopadzie.

Grupy zakwalifikowane do realizacji programu

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w strzelectwie

Informujemy, że zmianie uległy terminy rozgrywania półfinałów i finału IMS w strzelectwie. Poniżej przedstawiamy aktualne terminy:

1). Grupa Północna – Suwałki (Strzelnica Klubu Strzeleckiego  „Wigry” w Suwałkach) koordynator–Kazimierz  Jakimowicz – tel. 500- 803- 542 – 7 lutego 2019 r.  
- powiaty: augustowski, sejneński,  sokólski, suwalski, miasto Suwałki;
2). Grupa Zachodnia – Łomża (Zespół Szkół w Piątnicy) koordynator–Robert Wysocki – tel. 501- 121- 896  –  8 lutego 2019 r.  – powiaty: grajewski, kolneński, miasto Łomża, łomżyński,  wysokomazowiecki,   zambrowski;
3). Grupa Centralna i Południowa – Białystok (UKS „KALIBER”  w Białymstoku), koordynator Jolanta Jarczewska  – tel. 85- 874-98-16,  – 8 lutego 2019 r.  
–powiaty:  miasto Białystok, białostocki, bielski, hajnowski, moniecki,  siemiatycki.

7. Finał wojewódzki odbędzie się w Białymstoku - 22 lutego 2019 r.

Zapisy do zawodów za pomocą systemu SRS (szczebel 1/2 wojewódzkich. Zespoły, które awansują do Finału Wojewódzkiego ponownie rejestrują się *szczebel: finał wojewódzki).

Opłaty związane z udziałem we Współzawodnictwie Sportowym Szkół 2018/2019

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Ogólnym Imprez Sportowych każda szkoła biorąca udział we współzawodnictwie sportowym winna opłacić składkę w wysokości 100 zł za każdą kategorię wiekową. Wpłaty należy dokonać do dnia 30.09.2018, na konto PW SZS  nr 56 1500 1344 1213 4005 5225 0000 (w tytule przelewu prosimy wpisać współzawodnictwo - Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży lub Licealiada). Bez dokonania wpłaty Szkoła nie uzyskuje prawa awansu ze szczebla powiatu oraz udziału w zawodach od szczebla półfinału wojewódzkiego. Z wpłaty zwolnione są szkoły ponadgimnazjalne, które opłacą „startowe” związane z udziałem w ligach w grach zespołowych.

W celu wypisania rachunku niezbędne jest wcześniejsze podanie danych nabywcy i odbiorcy.

Kalendarz Sportowy SZS na rok szkolny 2018/2019

Zmiany w regulaminach:

Licealiada:

- w zawodach startują zawodnicy z rocznika 1999 i młodsi

- Liga lekkoatletyczna - 16 zawodników, obowiązkowo po minimum 2 zawodników w blokach biegów krótkich, średnich, skokach i rzutach, konkurencje dz i ch: 100, 200, 400, 800, 1500, w dal, wzwyż, rzuty (zgodnie z kategorią wiekową PZLA)

- rowerowa jazda na orientację - odbędzie się w kwietniu/maju, o ile uda się zdobyć środki finansowe na jej zorganizowanie.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

- Liga lekkoatletyczna - 16 zawodników, obowiązkowo po minimum 2 zawodników w blokach biegów krótkich, średnich, skokach i rzutach, konkurencje dz / ch: 100, 300, 80/110 pł, 200 pł, 600, 1000, w dal, wzwyż, oszczep 500/600, kula 3/5, dysk 0,75/1kg, sztafeta 4x100m.

- rowerowa jazda na orientację - odbędzie się w kwietniu/maju, o ile uda się zdobyć środki finansowe na jej zorganizowanie.

Igrzyska Dzieci:

- w przypadku otrzymania z MSiT dodatkowych środków finansowych rozegrany zostanie trójbój la

Wszystkie kategorie wiekowe:

- szachy - zespół mieszany dziewcząt i chłopców, minimum 1 zawodniczka.

- łyżwiarstwo - w biegu długim dodatkowo mogą wystartować zawodnicy , którzy zajęli miejsca 1-5 w biegu krótkim.

- aerobik: zmiana w pkt. 5 dotyczącym obowiązkowych elementów układu.

- W Regulaminie Ogólnym imprez w p. VI.5 dodaje się możliwość odwołania od wyników opublikowanych w komunikatach końcowych zawodów do 5 dni od daty ich opublikowania.

Finał Krajowy Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lidze lekkoatletycznej

komunikat końcowy - 20.06.2018

galeria zdjęć

Dane teleadresowe szkół

PW SZS tworzy na własny użytek bazę szkół biorących udział w wojewódzkim współzawodnictwie sportowym. Bardzo prosimy o zweryfikowanie i uzupełnienie danych Państwa szkół, co umożliwi nam to bezproblemowy i szybki kontakt z Państwem w sprawach dotyczących sportu szkolnego. Ewentualne uzupełnienia proszę zgłaszać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

WYKAZ SZKÓŁ

Korekta nazw szkół w SRS

W związku z pojawiającymi się przypadkami niezgodnych z rzeczywistością nazw szkół w komunikatach końcowych z zawodów  informujemy, że jest to najczęściej spowodowane posiadaniem przez szkołę kilku kont w SRS, każdego z nieco inną nazwą szkoły. Może to spowodować że po opublikowaniu wyników klasyfikacji generalnej Współzawodnictwa Sportowego jedna szkoła może pojawić się w różnych miejscach klasyfikacji pod różnymi nazwami. Aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania prosimy o zweryfikowanie nazw szkół na kontach w SRS oraz sprawdzenie nazw szkół w dotychczas opublikowanych komunikatach końcowych. Wszelkie niezgodności prosimy zgłaszać do biura PW SZS.

Copyright 2011 Podlaski Szkolny Związek Sportowy - AKTUALNOŚCI. By Joomla 1.7 templates and hosting service by justhost reviews. All Rights Reserved.